KardioMedical ponad 20 lat doświadczenia w diagnostyce i leczeniu schorzeń układu krążenia.

O nas


KardioMedical to nowoczesne centrum medyczne z poradniami kardiologicznymi, które funkcjonującą na terenie Dolnego Śląska. Kardiomedical  stworzone zostało z myślą o Pacjentach  ze schorzeniami serca i naczyń. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do oferty oraz wysoki standard świadczonych usług. W KardioMedical znajdziecie Państwo najlepszych specjalistów w dziedzinie kardiologii i hipertensjologii. Lekarzy i Profesorów z wieloletnim doświadczeniem naukowym, klinicznym i ambulatoryjnym. Zajmujemy się Waszymi Sercami od ponad 20-lat i dobrze wiemy jak to robić. 

Zaufało Nam już ponad 20 000 pacjentów – zaufaj i Ty. ZAPRASZAMY!. 

 

 Aktualnie świadczymy usługi we Wrocławiu, Głogowie i Bolesławcu. Od początku istnienia firmy sytematycznie rozwijamy swój potencjał naukowy i diagnostyczny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem do nieinwazyjnej i półinwazyjnej diagnostyki układu krążenia. Dzięki temu w jednym miejscu i miłej atmosferze można wykonać kompleksowe badania serca i naczyń. Nasz personel z przyjemnością pomoże w rozwiązywaniu nawet najtrudniejszych problemów zdrowotnych. Wysokie standardy obsługi Pacjentów to jeden z priorytetów w działalności  naszych Poradni. 

Całością prac Poradni kieruje dr nauk med. Piotr Salomon.

   

Nas misją jest kompleksowa diagnostyka i leczenie chorób serca i układu krążenia. Nowoczesną technologię łaczymy z ideą przyjaznej przychodni.

Wiemy, jak bardzo ważna jest profilaktyka, wczesne rozpoznanie oraz optymalne leczenie. Z tego względu w swojej ofercie posiadamy pełny panel badań do ambulatoryjnej diagnostyki kardiologicznej. Wszystkie badania wykonujemy w jednym miejscu i w możliwie jak najkrótszym czasie. Zaufanie pacjentów do naszych specjalistów jest istotnym elementem w całym procesie diagnostyczno-terapeutycznym.

 

Od samego początku naszej działaności  przywiązujemy dużą uwagę do komunikacji z pacjentem. Pozwala to na nawiązanie dobrych relacji oraz daje pacjentowi poczucie więzi i bezpieczeństwa. Takie podejście do procesu diagnostyki i leczenia umożliwia nam świadczyć najwyższej jakości i doceniane przez pacjentów usługi z zakresu kardiologii ambulatoryjnej. Dzięki wyposażeniu w zaawansowany technologicznie, nowoczesny sprzęt medyczny zapewniamy Państwu pełen profesjonalizm oraz wysoką jakość świadczonych usług. Przywiązujemy szczególną uwagę do stałego podnoszenia kwalifikacji personelu poprzez uczestnictwo w kursach,  konferencjach oraz kongresach kardiologicznych.


Posiadamy certyfikat jakości i certyfikat "Przjaznej Przychodni"

Kierownik Poradni jest laureatem prestiżowej nagrody "Anioły Medycyny, Anioły Farmacji"

View the embedded image gallery online at:
https://www.kardiomedical.pl/o-nas.html#sigFreeId8cefd3e300